Kişiye Özel Royal Robe – Rosie Lapin

206.00 

  • 2 Yaş
Temizle

Kişiselleştirin

*
*
Keyifli bir banyo veya uzun bir deniz sefası sonrası, Deux Lapins bornozları çocuklarınızı hafifliğiyle hızlıca kurutup, sıcak tutacak! Şimdi bornozlarınızı isme özel ürettirebilir, daha da özel kılabilirsiniz!
Deux Lapins`in %100 pamuklu yumuşak ve emici müslin kumaşından üretilmiştir ve OEKO TEX sertifikalıdır. Ve şimdi kişiye özel ürettirebilirsiniz!  Kemer detayı ile rahatça bağlanır, kolayca giyilip çıkarılabilir. Rosie Lapin desenli bornozlar ile hem banyo hem deniz sonrası plajdaki en tatlı ve havalı çocuk olma garantilidir! 2 yaş bornozlarımız 2-3 yaş için, 3 yaş bornozlarımız 3-4 yaş için ve 4 yaş bornozlarımız da 4-5 yaş için idealdir.
Rosie Lapin müslin bornoz üzerine yapılan isim işlemeleri koyu ton pembe iplikle yapılmaktadır. İplik rengi değiştirilmemektedir. Ürün görselleri temsilidir. Görseller bitmiş ürüne en yakın şekilde hazırlanmıştır. Varyasyon olabilir. İsme özel siparişler için üretim süresi 7-10 iş günüdür. Kargo teslimat sürelerimiz için SSS bölümünden bilgi alabilirsiniz.
Stok kodu: EMBRRYLROBE1009 Kategoriler: , , , , , , , , , ,