Deux Lapins Gift Card

200.00 1.000.00 

Deux Lapins`in yumuşacık dünyasına hoşgeldiniz! Sevdiğiniz birini Deux Lapins müslinleriyle mutlu etmek ve seçimi ona bırakmak istiyorsanız , DEUX LAPINS HEDIYE KARTI tam size göre. Deux Lapins % 100 pamuk iplikten dokunan müslin kumaşı ve özel olarak tasarlanan desen ve renkleriyle farklı bebek ve çocuklar için ürünler sunuyor. Klasik müslin örtülerimiz, el işçiliğiyle üretilmiş yatak örtüsü, yatak koruyucu ve yastıklarımız, elbise ve tulumlarımız ve daha birçoğunu websitemizde bulabilirsiniz.

DEUX LAPINS HEDIYE KARTI için aşağıdaki seçeneklerden birini seçip, gönderilecek kişinin isim, soyad ve e-mail adresini ilgili kutucuğa yazmanızı rica edeceğiz.

Hediye kartınız özel tasarlanmış e-posta formatında bir kupon kodu olarak sevdiğiniz kişiye tarafımızdan gönderilecektir, bu e-postada sizi de bilgilendirmek amaçlı bulunduracağız. Bu sebeple bilgilerinizi doldururken e-posta adresinizi doğru belirtmeniz çok önemlidir. Hediyesini alan kişi gönderilen kupon kodu ile bir defaya mahsus olarak dilediği alışverişi yapar ve alışverişi kendisine özel DL kutusunda ve seçili ürünlerin ölçüsüne göre özenle hazırlanmış paketlerinde ulaştırılır.

Kartlar e-posta olarak gönderim tarihinden itibaren 6 ay içerisinde online web sitemizde kullanılmak üzere geçerlidir.

  • 200 TL
  • 300 TL
  • 400 TL
  • 500 TL
  • 1000 TL
Temizle

Kart Detayları

*
*