Bleu Lapin Alt Değiştirme Matı – Outlet

112.00  56.00 

OUTLET ürünlerimizde baskı hatası, renklerde solukluk, desen kayması, leke, yırtık/sökük, iplik çekmesi, ve yamukluk gibi ürünün genel kullanımında görsel ve fonksiyonel olarak sıkıntı yaratmayacak üretim hataları vardır. Üründeki hataları gösteren görseller temsilidir, karşılaşabileceğiniz durumlari anlatmak amaçlıdır.

Bu sebeple OUTLET ürünlerimizin tümü % 50 indirimli satılmaktadır. Değişim ve iade bulunmamaktadır. Tüm OUTLET ürünleri için de normal paketleme koşulları geçerlidir. 200 TL ve altı Kraft paketleme, 200 TL ve üstü DL kutu ile kargolanır. Kargolama süreleri yoğunluk sebepli normal süreleri aşabilir.

Bebeğinizin altını değiştirirken yumuşacık içi dolgulu müslin alt değiştirme matlarımızla çok rahat edeceksiniz! Aynı zamanda yanınızda çok rahat taşıyabileceğiniz bu alt değiştirme matı, yanlardan ve üstten genişleyerek bebeğiniz için oldukça geniş bir yer sunar. Üzerine yerleştirilmiş ipi ile pratik bir şekilde zarf şeklinde katlanıp, bağlanabilir ve böylece çantanıza yerleştirebilirsiniz. Kolay taşınabilme özelliği ve hafifliğiyle minik tavşanları her yere yanınızda götürebilirsiniz. 70 X 40 cm ölçülerindedir.

Stokta yok

Stok kodu: OUTLETPD1008 Kategoriler: