DEUX LAPINS BABY SHOWER LİSTESİ ÖZELLİĞİNE HOŞGELDİNİZ!

Anne adayları için yepyeni bir servisimiz var! Bebeğiniz doğmadan önce yapacağınız Baby Shower ve her türlü kutlama partileri için Deux Lapins hediye listenizi oluşturabilirsiniz! Listenizi arkadaşlarınızla email, whats app ya da dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz! Kendiniz secerek keyifle olusturdugunuz Deux Lapins hediye listenizden bir veya daha fazla ürünü size hediye olarak ulaştırabilirler. Haydi başlayalım!

Nasıl Liste Yapıyorum?

Tek yapmanız gereken listenizi oluşturmadan önce sitemize üye olmanız ve üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız. Her ürünün üzerinde bulunan kalp işaretine tıkladığınızda baby shower istek listenize o ürünü eklemiş olacaksınız. Üyelik bilgilerinizi kullanarak Babyshower listenizin durumunu kontrol edebilir, hangi ürünlerin satildigini takip edip, eklemelerinizi yapabilirsiniz! Listenizi email, whats app ya da dilediğiniz şekilde çevreniz ile paylaşabilirsiniz!

Satış ve Bilgilendirme

Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Ürünler çevreniz tarafından alındıkça listenizden eksileceklerdir. Ürünler eksildikçe yerine yeni ürün ekleyebilirsiniz.

Paketleme

Ürün bedeli 100 tl altı tüm hediyeleriniz kraft özel paketlemesinde, 100 tl üzeri tüm hediyeleriniz özel Deux Lapins kutumuzda gönderilir. Hediyeniz içinde eğer 2li müslin kutularımızdan var ise, kalan ürün bedelleriniz 100 tl yi geçiyorsa yine Deux Lapins kutumuzda, altında ise kraft paketlemede gönderilir. Dilerseniz içine tebrik kartlarımızdan satın alarak not ekleyebilirsiniz.

Gönderim

Hediyelerinizi dilerseniz UPS , Aras kargo ile ya da gün içi teslimat ile Scotty seçeneğine tıklayarak gönderebilirsiniz.