Baby Shower Listesi Özelliğine Hoş Geldiniz!

Anne adayları için yepyeni bir servisimiz var!  

Bebeğiniz doğmadan önce yapacağınız Baby Shower ve her türlü kutlama partileri için Deux Lapins hediye listenizi oluşturabilirsiniz!
Listenizi arkadaşlarınızla e-mail, whatsApp ya da dilediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz!
Kendiniz seçerek keyifle oluşturduğunuz Deux Lapins hediye listenizden bir veya daha fazla ürünü size hediye olarak ulaştırabilirler.
Haydi başlayalım!

Nasıl Liste Yapıyorum?

Tek yapmanız gereken listenizi oluşturmadan önce sitemize üye olmanız ve üyelik bilgileriniz ile giriş yapmanız.
Her ürünün üzerinde bulunan kalp işaretine tıkladığınızda baby shower istek listenize o ürünü eklemiş olacaksınız. Bedenli ürünlerde hediyeyi alan kişi beden seçimi yapacaktır.
Üyelik bilgilerinizi kullanarak Babyshower listenizin durumunu kontrol edebilir, hangi ürünlerin satıldığını takip edip, eklemelerinizi yapabilirsiniz!
Listenizi e-mail, whatsApp ya da dilediğiniz şekilde çevreniz ile paylaşabilirsiniz!

Satış ve Bilgilendirme

Dilediğiniz kadar ürün ekleyebilirsiniz. Ürünler çevreniz tarafından alındıkça listenizden eksileceklerdir.
Ürünler eksildikçe yerine yeni ürün ekleyebilirsiniz.

Paketleme

Ürün bedeli 200 tl altı tüm hediyeleriniz kraft özel paketlemesinde, 200 tl üzeri tüm hediyeleriniz özel Deux Lapins kutumuzda gönderilir. Hediyeniz içinde eğer 2’li müslin kutularımızdan var ise, kalan ürün bedelleriniz 200 tl yi geçiyorsa yine Deux Lapins kutumuzda, altında ise kraft paketlemede gönderilir. Dilerseniz içine tebrik kartlarımızdan satın alarak not ekleyebilirsiniz.

Gönderim

Hediyelerinizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle teslim ediyoruz. 250 TL ve üzeri teslimatlar da kargo ücretsizdir.

Listeni Oluşturmak İster misin?
Babyshower List